0033 611 49 39 24
0033 611 55 14 44
contact@myhome-riviera.fr
11, av. Pierre Semard 06150 Cannes, Francja

Cannes

Wynajem mieszkania na Kongresy i Festiwal
Location Festival de Cannes 2017

Festival International du Film de Cannes 2017

Od 17 do 28 maja 2017

Palais Des Festivals Et Des Congrès De Cannes

Wynajem Fastiwal Filmu Cannes

 

Wynajmij przyjemne mieszkanie z widokiem na morze w trakcie pobytu podczas festiwalu w Cannes w maju 2017. Mieszkanie ma WiFi, klimatyzacje, parking, wyposażoną kuchnię, taras z widokiem na zachód, sypialnię z podwójnym łóżkiem i pokój dzienny z 2 rozkładanymi łóżkami. Basen z leżakami w rezydencji.

Mieszkanie znajduje się 3 km od Pałacu Festiwalowego. Do centrum Cannes jest łatwo dostać się pieszo, autobusem dzień i noc, lub 2 minuty jazdy pociągiem!

***

W maju 2017 roku festiwal filmowy będzie obchodzić swoje 70-lecie!

Pierwszy Festiwal Filmowy w Cannes odbył się w 1946 roku, tuż po wojnie. Pierwszą Złotą Palmę otrzymano w 1955 roku w Cannes. Dziś festiwal przyciąga widzów i gwiazdy z całego świata, ale Festiwal Filmowy jest to przede wszystkim wymiana między specjalistami z branży filmowej i projekcje długich i krótkich filmów w Palais des Festivals i w kinach miasta Cannes.

Mieszkanie w Cannes jest do wynajęcia na czas trwania festiwalu, więc 11 nocy od dnia 17 maja do 28, 2017, w cenie 1300 € za 4 osoby.

Sprawdź dostępność mieszkania tutaj : Dostępność

Strój Wieczorowy

Przynieś lub wypożycz strój wieczorowy, smoking i muszkę.

Możliwy wynajem w dwóch sklepach w Cannes: "Air de fête" przy 16 rue du Dr Boulevard Gazagnaire i "Autour d’un soir" 27 bd Carnot.

Najlepszym miejscem, aby zobaczyć gwiazdy są Schody, należy zając sobie miejsce jak najwcześniej w ciągu dnia, z drabiną!

 

Kino

Kino na Plaży oferuje bezpłatne projekcje filmów na świeżym powietrzu z Cannes Classics lub prapremiery. Wolny dostęp, bez możliwości rezerwacji miejsc.

La Quinzaine des Réalisateurs: Selekcja Cannes otworzy swoje drzwi dla publiczności poprzez system subskrypcji i sprzedaży biletów. Bilety są w sprzedaży w Teatrze Croisette w JW Marriott i kinie Arkady. Pozostałe sale są dostępne poprzez akredytację lub zaproszenia. Bilety są w sprzedaży w budynku Malmaison (47, bulwar La Croisette) podczas otwarcia Festiwalu.

Aby wziąć udział Tygodniu Krytyków, darmowe bilety można odebrać w Espace Miramar (Croisette i rogu rue Pasteur) w ramach limitu dostępnych miejsc.

Folie Oficjalnej Selekcji są dostępne tylko przez zaproszenie.

Transport

Palm Bus proponuje tygodniową kartę autobusową za 11 €, umożliwia nieograniczone przejazdy autobusem na tydzień w Cannes.

W nocy sieć autobusowa Palm Bus zostanie wzmocniona w trakcie Festiwalu. Pozwala wrócić do domu, nawet w nocy.

Późnym popołudniem, południowa część Croisette jest zamknięta dla ruchu samochodowego.

Rezerwacja Taxi: kliknij tutaj

Mieszkanie jest wynajmowane na kongresy